Oferta bonusowa bukmachera STS

Pozycja lidera zobowiązuje. STS przez wiele lat swojej działalności zdobył 250 tysięcy użytkowników serwisu internetowego, którzy stale dokonują tu zakładów. Firma nie zwalnia jednak tempa w przyciąganiu nowych klientów, kusząc ich atrakcyjnymi bonusami i ogromną rozpiętością oferty. Jakie bonusy i stałe promocje znajdziemy u bukmachera STS? Gdzie szukać aktualnych informacji o ofercie promocyjnej tego bukmachera? Jakie opinie graczy dominują w kwestii oceny bonusów od STS?

Propozycje STS dla nowych użytkowników

Już na samym początku przygody z obstawianiem w STS, każdy gracz otrzymuje bonus bez depozytu na kwotę 25 zł. Można go wykorzystać do typowania na pełny zakres oferty i osiągać zyski z wygranego kuponu. Bonus STS bez depozytu podlega warunkom dodatkowego obrotu. Jeśli wygramy, wypłata środków na prywatne konto będzie możliwa po ich trzykrotnym obstawieniu na kurs minimalny 1.91.

Niezwykle atrakcyjnie prezentuje się oferta na STS bonus w postaci zakładu bez ryzyka. Popularny cashback sięga tu wartości 235 zł, powiększony dodatkowo o kod bonusowy STS dostępny w serwisie zawodtyper.pl. Korzystając z cashbacku, otrzymujemy od bukmachera gwarancję zwrotu pieniędzy po przegranym zakładzie. Co więcej, bonus STS na zakład bez ryzyka nie podlega żadnym dodatkowym warunkom obrotu. Nowi gracze zyskują dowolność odnośnie sposobu wykorzystania pieniędzy- można je przeznaczyć na dalsze obstawianie na normalnych zasadach lub wypłacić na konto.

Plejada promocji dla nowych graczy na tym się nie kończy. Można jeszcze otrzymać od bukmachera STS bonus powitalny od pierwszej wpłaty na depozycie, który osiąga maksymalną wartość 1200 zł. Jest to bonus 100%, co oznacza, że aby w pełni wykorzystać promocję, należy zasilić konto typerskie o kwotę 1200 zł. Warunki obrotu obowiązują tu takie same jak dla freebetu bez depozytu- 3x po kursie 1.91.

Nowi użytkownicy systemu STS zyskują również dwa bonusy 20 zł na BetGames i sporty wirtualne. Bukmacher promuje w ten sposób swoją rozbudowaną ofertę na alternatywne sposoby typowania, które przyciągają coraz większe rzesze zwolenników. Zakres oferty promocyjnej w STS zdobywa pozytywne opinie wśród typerów, zapewniając im doskonałe środowisko do obstawiania i czerpania zysków już w pierwszych minutach po rejestracji konta.

Bonus STS dla stałych graczy

STS nie zapomina w swojej ofercie o stałych klientach. Promocja 'Zaproś przyjaciela' umożliwia otrzymanie freebetu o wartości 50 zł, jeśli polecimy znajomego, który zarejestruje konto i wpłaci minimum 50 zł na depozyt. Najwięcej atrakcji przewidzianych jest dla członków strefy VIP, będącej autorskim programem lojalnościowym w STS. Regularne zawieranie kuponów spotyka się z nagrodami bukmachera w postaci darmowych biletów na mecze, freebetów, czy nagród rzeczowych.

Osoby specjalizujące się w zawieraniu kuponów na wiele zdarzeń (AKO), z pewnością docenią opcję na cashout, czyli wcześniejsze wyjście z kuponu i zrealizowanie zysku. Ten bonus STS obowiązuje bez przerwy, wpisując się jako stały element strategii graczy.

Aby zwiększyć zasięg promocji STS bonus na start, warto wykorzystać kod bonusowy STS. Jest on dostępny za pośrednictwem serwisu internetowego dla graczy- Zawód Typer. Na zawodtyper.pl można ponadto znaleźć szczegółowy opis oferty STS, wraz z aktualnymi informacjami o promocjach. Zawód Typer to najbardziej kompleksowa baza informacyjna dla typerów, oferująca im narzędzia do skutecznego obstawiania.

undefined

Autor

BiznesFinanse.pl

Ogólnopolski portal o Biznesie i Finansach

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@biznesfinanse.pl

Ogólnopolski portal o Biznesie i Finansach.

 

W przypadku zainteresowania reklamą zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem agencji marketingowej:

 

reklamodawca@brand.ceo