Fotoobraz: nowoczesne obrazy do każdego wnętrza

Obrazy od stuleci wykorzystywane były do aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Dzisiaj także bardzo chętnie dekorujemy nimi swoje domy, mieszkania, biura. Kilka małych obrazków zawieszonych na ścianie  może nadać wnętrzu zupełnie nowego charakteru. Taką samą rolę może spełnić również duży obraz.

Nowoczesne obrazy dla wymagających

Bardzo często do dekoracji wnętrz używamy dzisiaj fotoobrazów. Fotoobraz bardzo często jest mylnie brany za oprawioną w ramy fotografię. To nie do końca jest zgodne z prawdą. Fotoobraz powstaje metodą druku na specjalnym płótnie, które bardzo mocno przypomina płótno malarskie. Ten rodzaj płótna nosi nazwę canvas. To płótno o szczególnych cechach. Jest między innymi odporne na emitowane przez promienie słoneczne promieniowanie UV. Nadrukowane na tym płótnie obrazy po kilku latach wciąż mają bardzo wyraziste kolory. Jakość fotoobrazów jest bardzo wysoka. Zmieniły one nasze podejścia do dekorowania wnętrz obrazami.

Zobacz: Fotoobraz jako prezent – zawsze się sprawdza! >>>

O ile przed nimi obrazy wieszaliśmy głównie na ścianie w salonie, czasem może jeszcze w sypialni i pokoju dziecka, to wraz z pojawieniem się nowych technik drukarskich i fotoobrazami, dekorujemy nimi także ściany w kuchniach i łazienkach. Jakość wydruków oraz zastosowane farby są tak wysokiej jakości, że panująca w tych pomieszczeniach wysoka wilgotność nie jest w stanie zniszczyć fotoobrazu.

Gdzie można kupić fotoobraz?

Fotoobrazy można zamówić w jednym z licznych sklepów internetowych. Druk fotoobrazu można zamówić również bezpośrednio w drukarni. Zamawianie fotoobrazu bezpośrednio w drukarni jest dobrym rozwiązaniem w każdej sytuacji, ale szczególnie wtedy, gdy zależy nam na tym, aby reprodukcja została wykonana w niestandardowych wymiarach. Tematyka fotoobrazów jest niezwykle bogata. Na płótnie malarskim może zostać wydrukowane także nasze własne zdjęcie: wystarczy przesłać je do drukarni, która świadczy tego typu usługi. Plusem fotoobrazów jest też to, że są one naciągnięte na krosna malarskie. Dzięki temu, ze krawędzie fotoobrazu są zadrukowane, od razu można zawiesić go na ścianie. Fotoobraz, który ma zadrukowane krawędzie nie musi być oprawiany w ramę. Wzorów footoobrazów jest całe mnóstwo. Ci, którzy są trochę zwariowani mogą wybrać fotoobraz, który bardzo udanie imituje graffiti. Do wyboru są także fotoobrazy Cross Hatch. Tym, co wyróżnia je spośród innych wzorów fotoobrazów jest ostra kreska i mocne kolory. Fotoobraz to doskonały pomysł na dekorację każdego wnętrza. To także pomysł na oryginalny i nietuzinkowy prezent dla krewnych, przyjaciół, rodziców.

 

Autor

BiznesFinanse.pl

Ogólnopolski portal o Biznesie i Finansach

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@biznesfinanse.pl

Ogólnopolski portal o Biznesie i Finansach.

 

W przypadku zainteresowania reklamą zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem agencji marketingowej:

 

reklamodawca@brand.ceo